Yavuz Apart Otel

Yavuz Apart Otel

yavuz apart otel

Yavuz Apart Otel Turgut Dündar caddesi üzerinde yer almakta, mavi bayraklı Hastaneönü ve Kumluk Plajlarına 30-40 m mesafede bulunuyor. Şehir merkezinde yer almasına karşın trafik sorunu olmayan sakin bir sokakta olması, çocuklar için oyun parkı ve derin olmayan kumluk plajı çocuklu aileler için de Yavuz Apart’ı çekici kılmakta.

Yavuz Apart Otel , 45 m2 lik iki odalı sekiz daireyi içermektedir. Dört dairesi denize, diğer daireler şehir merkezine bakmaktadır. Dairelerde yatak odasında 1Çift kişilik yatak bir de tek kişilik yatak, şifonyer ve  gardrop bulunmaktadır.

yavuz apart

 

Dairelerin Açık mutfaklı salonunda çift kişilik koltuk, masa, sandalye, televizyon, klima, buzdolabı ve şohben bulunuyor. Mutfakta beş kişilik mutfak takımı var. Salondaki balkonda oturup yemeğinizi yiyip, çayınızı içebilirsiniz. Yavuz apartta kablosuz internet, uydu sistem, 24 saat sıcak su, kütüphane diğer özellikler.

datça merkezinde yavuz apart otel

Temizlik Yavuz apartın en önem verdiği konulardan, bunu aparta girer girmez anlıyorsunuz. Dairelerde gayet rahat kullanımlı banyo ve tuvalet bulunuyor. Yavuz Apart’ın Balkonu olmayan 25 m2 lik iki odasında çift kişilik yatak, açık mutfak, klima, banyo-tuvalet, buzdolabı, televizyon, saç kurutma masası, masa, sandalyeler bulunmaktadır.

datça yavuz apart odaları

Telefon: 0252 712 2333 – 0 542 252 4783 Web Sayfaları: www.yavuzapart.com

3 yorum

  1. […] Yavuz Apart, mavi bayraklı Hastaneönü ve Kumluk Plajlarına 30-40 m mesafede bulunuyor. Şehir merkezinde yer almasına karşın trafik sorunu olmayan sakin bir sokakta olması, çocuklar için oyun parkı ve derin olmayan Kumluk plajı çocuklu aileler için de Yavuz Apart’ı çekici kılmakta. İşini seven ve ciddiye alan işletmecileri, rahat aydınlık odaları, kullanışlı banyoları ile müşterilerini memnun eden bir konaklama tesisi. YAVUZ APART OTEL […]

  2. Merhaba 17 temmuz Giriş – 24 Temmuz Çıkış 2 yetişki 2 Çocuk(5-11) Müsaittik durumu ve fiyat alabilir miyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir