Emre Apart Otel

Datça Emre Apart Otel

emre apart otel

Emre Apart , İskele Mahallesi 62/1 Cadde 79.Sokak No:3 adresinde bulunuyor, Kumluk plajına , ve merkezdeki birçok yere yakın durumda.

Emre apart odalarında bir ile beş kişiye kadar kalınabilinmektedir. Odalarda açık mutfaklı salon, ocak ve mutfak araç gereçleri, buzdolabı, uydu lcd televizyon, telefon, saç kurutma makinesi, klima, 24 saat sıcak su, duş ve tuvalet vardır. Apartların bütün bu özellikleri, mutfak dışında, otel odalarımızda da mevcuttur.

emre apart

Emre apart’ta yedi tane 1+1 apart dairesi ve iki tane otel odası bulunmakta. Telefon: 0 252 712 02 00 – 0 505 363 23 65 www.datcaemreapart.com

One thought on “Emre Apart Otel

 • 6 Ağustos 2014 tarihinde, saat 10:22
  Permalink

  Eşim ile birlikte çıktığımız datça macerasında Emre Aparta rastladık güler yüzlü personeli o kadar güzel karşıladıki bizi hayır diyemedik ve kalma kararı verdik.
  Herşeyi ile çok güzel görünüyordu ve o kadar temizdiki hayır diyemedik .
  Resepsyonda Özgür o kadar iyi bir rehberlik yaptıki bize 3 gün boyunca dolu dolu Datça’yı yaşadık . Ve otel konumu itibarı ile o kadar iyi konumdaki Şehir merkezini arabamızı kullanmadan fevkalade gezdik . Herkese Tavsiye ederiz . Teşekkürler Emre Apart Otel .

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.