datça sarı apart otel

Sarı Apart Otel

Sarı Apart Otel

sarı apart otel

Sarı Apart Otel’e arabanızla gitmek için fotoğrafta işaretlediğim yolu kullanacaksınız, Şenkaya Kavşağından Reşadiye tarafına değilde sağ taraftaki Hat Çavuşu sokağa gireceksiniz, biraz gider gitmez Sarı Apart yazısını görürsünüz. Önünde yeşillik bir alan var, Sarı Apart Denize de 30 m mesafede.

Sarı Apart Otel, 80 m2 lik 8 adet 2+1, 2 Adet 55 m2 1+1 apart daireden oluşuyor. 1+1 daireler bahçe katında yer alıyor. Normal bir apartman dairesi genişliğindeki apart dairelerde evinizdeymiş gibi rahat edebileceğiniz bir ortam var. 2+1 dairelerde 7 kişiye kadar, 1+1 dairelerde 4 kişiye kadar konaklama yapılabilmektedir.

Üç odalı dairelerde doğal olarak Banyo, mutfak, balkona geniş bir yer ayrılmış. Bu dairelerde 6 kişi kalabilir. Odalardan birinde çift kişilik yatak, diğerinde iki adet tek kişilik yatak bulunmakta. 1+1 55 m2 lik dairelerde de banyo, mutfak balkonlar geniş tutulmuş, bu dairelerde 3 kişi kalabilmekte. Dairelerde çamaşır makinası, termosifon, klima, ütü ve masası, kablosuz internet, buzdolabı, televizyon, nutfak malzemeleri, pencerelerde sineklik bulunmakta.

Geniş balkonlarda dinlenip yemeğinizi yiyebilirsiniz. Apartlarda sade dinlendirici bir dekor var, Sarı Apart Otel mavi bayraklı Hastaneönü plajına çok yakın, diğer taraftan merkeze de yakın olmasına rahmen sessiz, sakin bir ortamda bulunuyor.

Mobilyalar ahşap malzemeden yapılmış.

Sarı Apart 15 Eylül – 15 Haziran tarihleri arasında 2+1 daireler 600 Tl. ye, 1+1 daireler 500 TL, öğrencilere de kiraya verilebilecek. Elektrik, su, kalorifer masarafları kiracıya ait olmak üzere.

İletişim: Tel:0 252 712 4166 – 0 535 519 5956 web site: www.sariapartdatca.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir