Papatyalar ve Gün Batımı

Yaşamda aslında hep aynı döngü devam ediyor ama küçük farklılıklar, ayrıntılar, bunları ilk görüyormuşuz gibi heyacanlandırıyor bizi.

Altın parıltılar sulardan sahile atlıyor, doğa o büyüleyici şiirini söylerken, bu şiiri duyabilen çok kişi yok. Güneş işte batıyor her zamanki gibi.

Papatyalar ve gün batımı, kapının arkasındaki manzara çok güzel.

Dalgalar güneşin pırıltılarını taşımaya devam ederken kıyıya görsel ve müziksel bir şöleni de birlikte getiriyor, şanslı birisiyim bu gün, bu görüntüleri izleyebildiğim için, zengin birisiyim bugün bu doğanın içinde olabildiğim için . Sahildeki çakıl taşları gökyüzündeki yıldızlar gibi yanıp sönüyorlardı.

Güneş zamanla sağ tarafta görünen Kos adasının üstünden batar olacak.

Ve artık güneş ufuk çizgisinde kaybolmak üzere, bir yolcu uçağı  o an tabloya eğik bir çizgi çizip uzaklaşıyor ve ben heyacanla bu anları görüntülemeye çalışıyorum. Bütün yorgunluğum geçiverdi işte, doğanın kollarında unutuverdim herşeyi.

Sayfalar: 1 2 3

Bir yorum

  1. …. şanslı birisiyim bugün, bu görüntüleri izleyebildiğim için, zengin birisiyim bugün, bu doğanın içinde olabildiğim için . Ne güzel söylemişsiniz hocam..sizin fotoğraflarınızla bizde yakalamaya çalıştık aynı zenginliği.Teşekkürler….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir