Palm Bay Beach Hotel Datça

Palm Bay Beach Hotel, Datça merkeze 18 km uzaklıkta Emecik Karaincir koyunda denize sıfır konumunda yer alan bir butik otel.  20.000 m2 kapalı, 30.000 m2 yeşil alanıyla, 50 oda, 130 yatak kapasitesiyle Datça turizminin hizmetinde. Hemen önünde Karaincir koyunun 500 m uzunluğundaki kum sahili uzanıyor. Doğa ile iç içe sakin bir turizm arzu edenler için ideal bir yer. Palm Bay Beach Hotel, modern, konforlu bir o kadar da sade dinlendirici bir atmosfere sahip, Oda kahvaltı, yarım pansiyon konaklama ile müşterilerine hizmet veriyor.

palm bay beach hotel datça

fs003

Suit Oda, Supperior Oda, Standart Oda,  Junior Suit şeklindeki odalar Deniz, bahçe, havuz manzaralı.

Suit odalar 48 m2 genişlikte, bir oturma ve bir yatak odasından oluşuyor, biri çocuk olmak üzere 4 kişi kalabiliyor. Supperior Odalar 28-34 m2 genişliğinde 3 büyük 1 çocuk kalabiliyor.

Junior Suit odalar 38 m2 genişliğinde ,  4 kişi kalabiliyor. Merkezi klima, tv, televizyon, minibar, balkon, kasa, küvet, fön ve oda servisi bulunmaktadır, zemin parkedir.

Superior odalar 32 m2 genişliğinde, 2+1 kişi kalabiliyor.

Standart odalar 28 m2 genişliğinde,  3 + 1 kişi kalabiliyor.

fs004

Palm BayBeach Datça’da tüm odalarda modern kartlı anahtar sistemi mevcut. Ayrıca istendiğinde ayarlanabilen, merkezi sistem klima, uydu alıcılı, 32 Led televizyon, minibar, kettle, teras, direkt hatlı uluslararası görüşmelere açık telefon hattı ve isteğe bağlı bebek yatağı bulunmaktadır.

fs005
Otelin  A La Carte Restaurantı ( Alakart ),  havuzu,   Havuz Bar ve Beach Bar olmak üzere iki barı blunuyor.. 07.00 – 24.00 saatleri arasında oda servisi hizmeti var. Restaurantta Datça’nın doğal ortamında yetişmiş ürünler  profesyonel şeflerin sunumuyla, Akdeniz, Italyan ve Türk mutfağının en seçkin leziz yemekleri sunuluyor. Havuzla deniz arasında kumsal bulunmakta. Palm Bay Beach Datça’da, düğün, kokteyl gibi özel günler için alternatifler bulunmakta.

fs006

Otelin sahile açılan kapısından adımınızı atar atmaz Karaincir koyunun tropikal sahilleri andıran kum sahiliyle karşılaşıyorsunuz. denizin aniden derinleşmemesi, kum olması çocuklu aileler için de ideal. Palm Bay Beach Hotel’in bulunduğu Karaincir ve Emecik çevresi çam ağaçlarıyla çevrili doğa yürüyüş parkurlarına ve koylara sahip.

İletişim: 0 252 723 31 32  Web: https://www.palmbaybeachhotel.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir