Ovabükü Gülbahar Pansiyon

Mesudiye Gülbahar Pansiyon

ovabükü gülbahar pansiyon

Gülbahar Pansiyon Mesudiye Köyü’nün Ovabükü Koyu’nun batı tarafında denize sıfır ( 30 m ) konumunda bulunmakta. Gülbahar Pansiyon , doğa ile iç içe,  geniş bir arazi içinde sakin ve huzur dolu bir tatil sunan  aile işletmesi. Bungalow evler ve taş binadan oluşan Gülbahar pansiyonun meyva ağaçlarıyla kaplı geniş arazisinde kamping turizmine de fırsat veriliyor, çadır ve karavanlarla kamp yapabilirsiniz. Bahçede yetişen doğal ürünlerden yararlanabilirsiniz.

gülbahar pansiyon bungalow

Gülbahar pansiyonda yanyana aralıklı olarak sıralanmış 5 adet 3 er kişilik bungalow ev bulunuyor.

gülbahar pansiyon ahşap evler

A hşap Evlerde çift kişilik 1 yatak ve tek kişilik 1 yatak ile duş – WC, eşya dolabı, mini buzdolabı, klima, sıcak su, balkon bulunmakta.

Taş binada 3 oda bulunmakta, bu odalarda da üçer kişi kalmakta. Odalardan biri jakuzili, bu odada istenirse ilave bir yatak daha konabilmekte. Odalarda banyo – tuvalet, klima, buzdolabı, 24 saat sıcak su, internet bulunmakta.

mesudiye gülbahar pansiyon

Gülbahar Restoranın lokantasında bahçede yetiştirilmiş sebzelerle yapılmış zeytinyağlı yöresel yemekleri tadabilirsiniz, yörenin ürünleriyle hazırlanmış kahvaltınızı edebilirsiniz, Ücretlerde kahvaltı fiyatlara dahil. Gülbahar Pansiyonun Ovabükü sahilinde de restoran-cafe hizmeti verilmekte. Pansiyonun hemen önündeki sahilde kendisine ait şezlong ve şemşiyelerden yararlanabilirsiniz.

İletişim: Tel: 0252 728 0079 – 0 535 599 5499

2 yorum

  1. Gülbahar pansiyonda doğa içinde harika bir 6 gün geçirdik..limon ağaçlarının altında çadır çok keyifliydi..işletme çok temiz..tuvalet ,duş çok temiz..Bilge Hanıma personeline,annaneye,Münir Amcaya teşekkürler..Hiç düşünmeyin yeriniz burası..

  2. Gülbahar Pansiyon sıcacık bir aile işletmesi, sanki akrabalarınızın yanına tatile gitmişsiniz gibi, güler yüzlü, sevecen, sıcacık ve ilgili insanlar. Biz 6 gece bahçede çadırda konakladık. Datça da çadır kampı yapılabilecek pek yer yok. Sessiz, sakin, huzurlu, temiz ve en önemlisi elit misafirleri ile çadır tatili yapılabilecek tek işletme diyebilirim. Pansiyonerlerin kullandığı tüm imkanlardan faydalanabiliyorsunuz. Tuvaletler duşlar tertemiz, yemekler nefis, sanki anne yemeği gibi. Denizi ve doğası harika, civarında yakın mesafelerde gidilebilecek harika koylar var. Fiyatlar makul. Arka bahçesinde çok güzel ahşap bungalovlar var, seneye kısmet olursa onlarda kalacağız. Çadır kampı yada pansiyon tatili düşünenlere şiddetle tavsiye ederim. Rüya gibi harika bir hafta geçirdik, Münir Amca ‘nın güzel muhabbetiyle birlikte badem bile ayıkladık, çok güzel kalıcı dostlar edindik. En başta Bilge Hanıma ve ilgili personeline, Dünya tatlısı hoş sohbet Münir Amca ve daha tatlı sevgili eşi Suzan Teyzeye çok teşekkür ederiz, iyi ki varlar, iyi ki kamp için Gülbahar pansiyonu seçmişiz, çok çok teşekkürler.
    ÖNEMLİ NOT: Gündüz vakti tuvaletlerin ışıklarını açık bırakmayın lütfen, Suzan Teyzemi kızdırmayın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir