Marphe Hotel Suit ve Villaları – Datça

otel marphe datça

Marphe Hotelin fotoğraflarını geçen yıl Facebook’ta görmüştüm, oldukça güzel görünüyordu, geçen sezon gezmek nasip olmamıştı. Turizm sezonunun başladığı bu günlerde gidip gördüm, oldukça şaşırdım diyebilirim, yemyeşil geniş bir arazi içinde bir akdeniz kenti gibi. Kapıdan girer girmez büyük bir havuzla karşılaştım, çocuklar için de bölümler var. Marphe Hotel şehir merkezine ve plajlara arabayla 5 dakikalık bir mesafede, şehir gürültüsünden uzakta, sakin bir köşede yer alıyor. Gördüğüm kadarıyla Marphe Hotelde estetik, konfor, rahatlık bir arada düşünülmüş, aileleriyle huzurlu, sakin bir tatil arayanlar için ideal.

Marphe Hotel’de bulunan 14 Suit oda konforlu, sade ve rahat. Yapıların dışlarında taş malzeme kullanıldığı için oldukça serinler, herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Suit odalarda geniş bir oturma odası, 2 kişilik yatak odası, mutfak, geniş bir banyo, havuz manzaralı balkonlar bulunuyor.

marphe otel odaları

Marphe otelde her odanın dekoru farklı.

Yapıların dıştan görünüşü, akdeniz mimarisini yansıtıyor, kullanılan taş malzemeler değişik bir renk katmış.

snack bar

Havuz kenarındaki Snack Bar ve restoranda yöresel lezzetler sunuluyor.

Suit odalar havuz, bahçe ve balkon suitleri diye adlandırılmış.

dublex oda

Dublex odalarda alt katta geniş bir oturma salonu, üst katta yatak odası bulunuyor. Yazımın başında belirttiğim gibi Marphe Otel’de detaylar ve konfor birlikte sade bir dekorla bir araya gelmiş. Tüm odalarda banyolar da dahil geniş, rahat bir ortam sağlanmış. Her bir odada LCD Tv, mini bar, balkon bulunmakta. 24 saat sıcak su, oda servisi, günlük temizlik gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

SAYFANIN DEVAMI

Sayfalar: 1 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir