Fuda Hotel


datça fuda otel

Sevgi Yolu üzerinde yer alan Fuda Hotel bir aile oteli, dört mevsm müşterilerine hizmet etmekte. Denize sıfır konumda, hemen önünde mavi bayraklı hastaneönü plajı yer almakta. Otel 2014 yılında komple yenilendi.

fuda otel odası

Sekizi deniz manzaralı ve balkonlu 16 odası bulunan Fuda Hotel’de odalar standart. Ferah , rahat odalar. 8 odası deniz manzaralı, geniş balkonlardan deniz manzarasını izleyebilirsiniz. Karşıda Simi adası görünüyor. 24 saat oda hizmeti, tüm odalarda klima, kablosuz internet, geniş kullanışlı banyo bulunmakta.

fuda otel sahil oturma yerleri

Sahille otel arasından sevgi yolu geçiyor, bu yol arabalara kapalı, yürüyüş yolu. otelin Sahil kenarındaki oturma yerlerinde yemeğnizi yiyip, içeceğinizi huzur içinde içebilirsiniz.

fuda otel barı

Fuda Hotel’in barı.

fuda otel lokantası

Her yer pırılm pırıl, Deniz manzaralı Restaurantta alakart menü uygulanıyor, istediğiniz yemekleri de sipariş verebiliyorsunuz. Restaurantta deniz ürünleri, et ve tavuk ürünleri, meze çeşitleri, zeytinyağlılar, yöresel yemekler misafirlerine sunuluyor. Serpme kahvaltı ile güne başlıyorsunuz.

fuda kıyı otel

 

fuda otel girişi

Fuda Hotel lobisi, dinlenme yerleri, lokantsı

Datça Merkezinde yer almasına karşın sakinliği yaşayabileceğiniz bir mekan Fuda Otel. Tel: 0 252 712 8188- 0 507 767 9551 www.fudaotel.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir