karaincir filiz apart

Karaincir Filiz Otel & Apart

Emecik Karaincir Mevkiinde 2016 Turizm sezonunda hizmete giren Filiz Otel & Apart Müşteri rahatlığını ve memnuniyetini kendine ilke edinmiş bir konaklama tesisi. Karaincir plajına 200 m uzaklıkta yer alan otel sakin, huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir yer. 2017 Haziran ayında oteli ziyaret ederek bir yıl içinde yaşanan değişimleri görüntüledim. Filiz Apart Otel, sizi çalışanlarıyla, işletmecisiyle sıcak bir şekilde karşılayan bir aile işletmesi,  bir baba kızın birlikte ortaya çıkardıkları, hayallerini, zevklerini yansıtan bir mekan. Burada şehrin stresli, gürültülü atmosferinden uzak, evinizde gibi rahat edebileceğiniz bir tatil sizi bekliyor. Bu gibi yerleri tanıtmamın bana hiçbir maddi getirisi yok, güzel Datçamızda bu gibi tesisler örnek alınsın, çoğalsın istiyorum. İnsanlar da tatil için bir yer seçerken doğaya uyumlu, yeşillikler içinde bu güzel yerleri ön planda tutsunlar.

karaincir filiz apart otel

Filiz Otel & Apart 13 apart daireden oluşuyor, apartların biri 55 m2, diğerleri 45 m2 genişliğinde. 7.5 m2 genişliğinde balkonlara sahip apartlar geniş bir bahçeli alan içinde yer alıyor. Balkonlar kimsenin kimseyi rahatsız etmeyeceği bir şekilde düzenlenmiş. Apartlara Datça’da  görülen bitkilerin adları verilmiş. (  Karaincir, Kargı, Hurma, Ardıç, Asma, Palamut,  Harnup, Akasya, Defne, Badem, Zeytin, Nar, Çınar )

filiz-apart-otel-3

Filiz apart otelde daireler plan ve malzeme olarak birbirinin aynı, her apartta salon, yatak odası, açık mutfak, duş kabinli banyo, çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, tam donanımlı mutfak ekipmanı, yatak odalarında dolaplar, komadinler, makyaj aynaları, yatak bazaları bulunmakta. Üst katlardaki balkonlar havuz veya deniz manzaralı.

filiz-apart-otel-4

Filiz Otel & Apart’ta kahvaltı, tabldot menü ve fast food yemek servisi yapılan bir kafeterya bulunuyor. Köy ürünleriyle sabah kahvaltısı, zeytinyağlı ve etli yemekler uygun fiyatlarda sunuluyor. Müşterilerin bahçede barbükü yapma imkanları var. Kapalı ve açık oturma yerleri olan lokantada bir kütüphanede de bulunmakta.

filiz apart otel havuzu

2016 turizm sezonunda hizmet vermeye başlayan tesisin bir yıl içinde geçirdiği değişim beni şaşırttı. Değişikliklerden biri bahçedeki havuz oldu. Havuzda çocuklar için de bir bölüm bulunuyor. Çevre düzenlemesi çok güzel yapılmış, arkada Emecik dağı bu manzaranın içinde.

filiz-apart-otel-6

Filiz Apart Otel’de temizlik hemen dikkati çekiyor, odalar pırıl pırıl, müşterilerini memnun etmek için bekliyorlar.

filiz apart otel odalar

Salonda iki çekyat ve çalışma masası ve açık mutfak bulunuyor.  Salondaki iki çekyatla birlikte apartlarda dört kişi kalabiliyor.

karaincir konaklama

Filiz Apart Otel’in en güzel taraflarından biri arabalı müşterileri için hazırlanmış olan otoparkı, otoparkta her dairenin yeri ayrı olarak belirtilmiş.

filiz otel bahçesi

Filiz Apart Otel‘de müşterilerin rahat etmesi, huzurlu bir tatil geçirmesi için her şey düşünülmüş. Misafirlerin dinlenme, yemek yeme yerleri, bu kısımda mangal yapılabiliniyor.

İletişim: Tel: 0 252 712 4266, 0 531 593 5702 info@filizotel.com web: www.filizotel.com

emecik karaincir plajı

Tesise 200 m mesafede yer alan Karaincir plajı ince kumu ve her havada sakin denizi ile tatilcileri kendine çeken bir plaj. Birden derinleşmemesi nedeniyle de çocuklu aileler tarafından tercih edilen plajlarımızdan.

4 yorum

  1. Mükemmel bir dizayn . Müşteriyi rahat ettirmek adına herşey düşünülmüş. İlk işletme yılı olması sebebi ile bazı göze çarpan eksiklikler olsada müşterinin mutlu ayrılmaması için herhangibir neden yok. Tek kusur deniz kenarında yeterli hizmet alınamaması. Bunun çözümü önümüzdeki yıl Datça belediyesi ile işbirliği yapılarak sağlanırsa insanların doğru tercihi olacak bir tesis.

  2. Fılız Apart Yönetimine
    Bu yıl 8 gece tatıl yapma ımkanı buldum ınanılmaz 8 gun gecırdım Dursun beye Filiz hanıma ve Betul hanıma ve ısmını yazamadıgım dıger calısanlara teker teker tesekkur edıyorum,seneye gorusmek uzre

    BÜLENT ÇINAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir