Derin Bahçe Restoran

 

Derin Bahçe Restoran,  Datça’ya 10.km mesafede, Datça’ya gelirken Otel Flow Datça’yı geçer geçmez yolun sağ tarafında, Datça’dan Marmaris tarafına gidişte Shell benzin istasyonunu geçer geçmez yolun solunda, ağaçlıklı bir yer.. Özellikle bu yaz sıcaklarında serin bir mekanda dinlenip, yemeğinizi rahat bir ortamda yiyebileceğiniz bir aile işletmesi.

DERİN BAHÇE

Müşterilerine köy kahvaltısı, gözleme, ızgara çeşitleri sunuluyor. Sebze ve meyva bahçeleri, çocukların güvenle oynayacakları çim alanlar, okaliptus ağaçlarının gölgesinde kurulan masa ve çardaklarda kendi üretikleri ürünlerle kurulan sofra görülmeye değer.

Ailenizle çardaklarda bağdaş kurup rahatça oturabilirsiniz.

Gözleme

derin bahçe gözleme

Cahide hanımın gözlemelerinin tadı meşhur, yanında bir de yayık ayranı olunca. Gözleme çeşitleri de pek çok.

derinn bahçe restoran'da kahvaltı

Serin – Huzurlu- Yemyeşil bir alan

 

Web Sitemde tanıttığım işletmeleri, konaklama tesislerini bizzat giderek geziyorum, birçoğunu da yakından tanıyorum. Derin Bahçe’de de o gün çardakta yemeğimizi yedik. Hava çok sıcak olmasına karşın burası oldukça serindi. Sakin, huzurlu bir ortam.

Köy Ürünleri

derin bahçe restoran kahvaltı

Derin Bahçe’de kullanılan yağ, peynir, yoğurt gibi ürünler köy ürünü, sebzeler hemen bitişiklerindeki kendi tarlalarında üretiliyor, isterseniz buradan sebze de alabiliyorsunuz. Bal, yumurta, karpuz, reçel, zeytin, sebze gibi ürünler  kendi ürünleri.

Sebzeler Kendi Bahçesinden

Derin Bahçe’de bir köy kahvaltısı yapmadan geçmeyin derim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir