orcey otel

Datça Sevgi Yolu Otelleri

Sevgi Yolu Datçamızın sahil boyunca devam eden gezi yollarından. Yol boyunca sıralanan birbirinden güzel konaklama tesisleri bulunmakta, vasıta sesinden uzak, sakin bir ortamda, denize sıfır konumundalar. Bu otellerde park sorununun da olmadığını belirteyim. Sayfamda tanıttığım oteller ile ilgili daha geniş bilgi almak isterseniz linklere tıklayınız.

Fuda Butik Otel

datça fuda otel

Sekizi deniz manzaralı ve balkonlu 16 odası bulunan Fuda Hotel’de odalar standart. Ferah , rahat odalar. 8 odası deniz manzaralı, geniş balkonlardan deniz manzarasını izleyebilirsiniz. Karşıda Simi adası görünüyor. 24 saat oda hizmeti, tüm odalarda klima, kablosuz internet, geniş kullanışlı banyo bulunmakta. Otelin hemen önünde mavi bayraklı Hastanealtı plajı var, Plajda şemşiye,şezlong, cafe-bar hizmeti veriliyor.
fuda otel sahil oturma yerleri
Restaurantta deniz ürünleri, et ve tavuk ürünleri, meze çeşitleri, zeytinyağlılar, yöresel yemekler misafirlerine sunuluyor. Fuda Butik Otel

datça sevgi yolu

Yol denizi takip ederek Clup Datça’nın önlerine kadar gidiyor. Sevgi Yolu Otelleri bu yol üzerinde sıralanıyor.

sevgi-yolu-otelleri-11

Sevgi Yolu Otelleri konum olarak merkeze çok yakın olmalarına karşın fotoğraflarda göründüğü gibi sakin, huzurlu bir ortamda yer alıyorlar.

Uslu Apart Otel

sevgi-yolu-otelleri-12

Fuda Butik Otel’den sonra Uslu Apart Otel geliyor. Uslu Apart Otel’de, 7 si standart, 22 si Apart, 2 si aile olmak üzere 31 oda 64 yatak bulunmakta.

uslu apart otel havuzu

Odalarda her türlü ihtiyaç düşünülmüş .( Telefon , Duş ve Tuvalet , Saç Kurutma makinası, Yangın Alarmı , Minibar , Balkon, 24 Saat Oda Servisi , Televizyon, Kablosuz Internet, Klima). Odalarda balkon bulunmakta. Uslu Apart Otel

Sayfalar: 1 2 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir