villa mercan

Butik Otel Villa Mercan

villa mercan

Bu kez sizlere tanıtacağım Butik Otel Villa Mercan da Datça’ya yakışır güzellikte konaklama tesislerimizden, Otel Villa Mercan’la Datça Butik Otelleri bir artı puan daha kazanıyor.. Yeşilliklerin içersinde, etrafı dağ manzaralarıyla çevrili, doğayla iç içe, huzur ve sakinliği arayanlar için ideal bir tesis. En kolay ulaşım tarifi; Petrol Ofisinin karşısındaki Hızırşah yoluna girdikten sonra soldaki ilk yola sapıp biraz gittikten sonra sağ tarafta Villa Mercan tabelasını görüyorsunuz ve zakkumların renklendirdiği yoldan otele geliyorsunuz.

datça otel villa mercan

Villa Mercan işletmecilerinin hayallerini gerçekleştirdikleri, onların zevklerini yansıtan bir Butik otel. 6 Dönümlük arazi içerisinde Muğla evi tipinde iki villadan oluşuyor. Çok güzel havuzu var, havuzda çocuklar için de bir bölüm var. Havuzun hemen yanında Restaurant-Cafe – Bar bulunmakta. Konaklama fiyatları oda-kahvaltı olarak belirleniyor, yemek isteğe bağlı olarak Set Menü olarak veriliyor. Kahve ve çaylar tesisten, 5 çayı da oluyor.

Butik Otel Villa Mercan bir aile işletmesi, tabii evin hanımı Çiğdem Atlıhan Mercan’ın bu güzelliklerde payı büyük. Sanatla uğraşan biri olarak onun sanatçı yanını tesisin birçok yerinde görebiliriz. Sohbetimizde Çiğdem hanım bu işin maddi getirisinin çok fazla olmadığını ama manevi yanının güzelliğinden söz etti. Gerçekten gezdiğim bu gibi konaklama tesislerinde çok büyük maddi harcamalar, emekler var. Yeni arkadaşlıklar, günümüzün stresli dünyasında insanların yüzlerinin güldüğünü, memnun olduklarını görmenin hazzı çok başka.

Sayfalar: 1 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir