1. Altın Badem Ödülleri 2 Ekim’de Anfitiyatro’da Verilecek.

1. altın badem ödülleri

1.Datça Altın Badem Ödülleri’nde sona gelindi. Datça’da bu yıl ilki düzenlenecek olan etkinlik 2 Ekim gecesi anfitiyatro’da gerçekleşecek . ” Kültür, Sanat ve Barış Etkinlikleri ” başlığıyla gerçekleştirilecek olan ” 1.Datça Altın Badem Yaşam Ödülleri ” gecesinde sanat, kültür, sinema, televizyon ve müzik ve iş dünyasının en iyileri ödüllendirilecek .Yaklaşık 30 kategoride verilecek olan ödüller için ülkemizin tanınmış isimleri, 2 Ekim Pazartesi akşamı saat 19.00’dan itibaren Datça Amfitiyatro’da olacak. Gecenin sunuculuğunu  Yavuz Seçkin yapacak.

Saygın Medya, NDM Ajans’ın düzenlediği etkinliğe Datça Belediyesi destek veriyor. 20 eylül çarşamba günü  Belediye Başkanı Gürsel Uçar’ın odasında konu ile ilgili basına bilgi verildi. Saygın Medya Yönetim Kurulu Başkanı Saygın Kurt ve NDM Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş etkinlikle ilgili olarak  Ödül töreninin Datça açısından önemine değinerek  bu gecede güzel bir barış ve kardeşlik ortamı sunacağız dediler. Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar da ” Datça Belediyesi olarak Datça’da yapılan birçok etkinliğin içindeyiz. Arkadaşlar bu proje ile geldiklerinde Datça’da sanatseverleri sanatçılarla buluşturacak, ülkemize ve dünyaya barış mesajları verecek böyle bir etkinliğe olur dedik. Datça barış, sevgi ve hoşgörü kenti olarak sanatçıya ve sanata her zaman değer vermiştir. ” dedi.

Bu arada kafa karışıklılığı olmaması için bu etkinliğin yıllar önce Datça’da gerçekleştirilen  Altın Badem Sinema ve Kültür Festivali ile ilgisi olmadığını belirteyim, etkinliğin adından dolayı bu çağrışım oluyor.
1. Datça Altın Badem Ödülleri’nde PROGRAM AKIŞI

2 EKİM 2017 PAZARTESİ

18:00 GALA YEMEĞİ (YEŞİM TERAS)
20:30 AÇILIŞ KONUŞMALARI
21:00 ALTIN BADEM ÖDÜLLERİ (DATÇA AMFİ TİYATRO)
23:30 TOPLU OLARAK DOSTLUK VE BARIŞ MESAJLARI

One thought on “1. Altın Badem Ödülleri 2 Ekim’de Anfitiyatro’da Verilecek.

  • 5 Ekim 2017 tarihinde, saat 15:42
    Permalink

    Bu yıl iki aylığına Datça daydık , 1. Altın badem ödülünü izleme şansını ve mutluluğunu yakaladık. Gelecek yıl mutlaka gelişimizi ona göre ayarlayacağız! Organizatörlere büyük tebrikler, harikaydı! Kardeşim Sevgi Cinek burada daire aldı, buralı oldu, bundan hepimiz çok mutlu ve gururluyuz! Türkiye yaşanacak ve mutlu olunacak nadir yerlerden biri!

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir