7-8-9 Şubat Datça Badem Çiçeği Festivali Etkinlik Programı

8 Şubat Cumartesi FESTİVAL 2. GÜN Etkinlik Programı

Merkez / Festival Ana Sahne 

12.00 – 12.30 – Reşadiye Özel Eğitim Öğrencileri ve Öğretmenleri Müzik Topluluğu

12.30 – 13.00 – Kent Konseyi Halk Oyunları Ekibi Gösterisi

13.00 – 14.00 – Konser – Ege Kafası

14.00 – 14.30 – En iri badem kimin yarışması

14.30 – 15.00 – Datça Gökyüzü Çocuk Korosu

15.00 – 16.00 – Konser – Eski 45’likler Orkestrası

16.00 – 16.30 – En Hızlı Badem Kırma Yarışması

16.30 – 17.00 – Yarışmaların Ödül Töreni

17.00 – 17.30 – Söyleşi – Bademcilik ve Arıcılık

17.30 – 18.30 – Konser – İki Adam bir Madam

18.30 – 20.00 – Konser – Rampapa Band

20.00 – 21.00 – Konser – Dj. Emre Ayhan

21.00 – 22.30 – Ege Gecesi

REŞADİYE ( Meydan / Kavakdibi )

Dibekdere Davul Zurna Ekibi, yöresel çalışma gösterileri: Bulgur çekme, badem kırma, kilim dokuma sepet örme vs.Eski Reşadiye Fotoğrafları Sergisi, Eşekle Gezinti, Sesli Hikaye Dinletisi, Yiyecek El İşi Standları

12.00 – 13.00 – Keşkek Dövme Gösterisi

13.00 – 13.30 – Konser – Cengiz Taylan ( Meydan )

13.00 – 14.00 – Sunum: Kocaev ( Mehmet Ali Ağa Konağı ) Dünü Bugünü Yarını ( katılım 30 kişi ile sınırlı )

13.30 – 14.00 – Konser: Ozan & Yeşim ( Meydan )

14.00 – 16.00 –  Eski Çocuk Oyunları İle Buluşma ( Gökyüzü Çocuk Derneği ) Hızırşah, Palamutbükü ile eş zamanlı etkinlik.

14.30 – 15.30 – Keşkek Dövme Gösterisi ( Kavakdibi )

15.30 – 16.30 – Konser – Tülin & Zafer ( Meydan )

15.30 – 16.30 – Yusuf Ziya Özalp Kitap İmza Saati ( Datça Kazan Betçe Kepçe )

16.30 – 17.30 – Konser – Gocaman Trio ( Reşadiye Meydan )

HIZIRŞAH

12.30 – 13.00 Hızırşah Kültür Evi Gezisi Arkeoloji Sergisi

13.00 – 13.30 – Antik Dönem Zirai Aletleri Sunumu

13.30 – 14.00 İpek Atölyesi

14.00 – 15.30 – Hızırşah’a Yürüyüş ( Tarihi Hızırşah Camii ve İpek Atölyeleri Ziyareti

14.00 – 16.00 – Eski Çocuk Oyunları İle Buluşma ( Gökyüzü Çocuk Derneği – Reşadiye, Palamutbükü ile eş zamanlı etkinlik.)

15.30 – 16.30  Hızırşahlı Kadınlar Halk Oyunu Gösterisi – Gelin Alma

16.30 – 17.00 İpek Atölyesi

17.00 – 17.30 Hızırşah’a Yürüyüş Bisiklet Grubu İle

17.30 – Konser – Beste & Gökay

PALAMUTBÜKÜ

Yiyecek içecek Standları

10.00 – 12.00 – En Hızlı Bademlik Sürme Yarışması ( Yer. Festival Alanı Yanı )

12.00 – 13.00 – En Hızlı Badem Kırma Yarışması ( yer: Festival Alanı )

Konser – Dj. Necati Türker & Fuat Palanduz

13.00 – 14.00 – Konser – İki Adam Bir Madam

13.30 – 15.30 – Eski Çocuk Oyunları ile Buluşma

14.30 – Konser – Beste & Gökay

15.30 – 16.00 – Betçe Sanat Merkezi Halk Oyunları Gösterisi

16.00 – 16.30 – Dj

16.30 – 18.30 – Konser – Ege Kafası

ESKİ DATÇA

Yiyecek İçecek Standları

14.30 – 15.30 – Eski Datça’yı Can Yücel Şiirleri İle Donatıyoruz – Eski Datça Sokakları

15.30 – 16.30 – Can Yücel Şiirleri – Açık Sahne ( Orhan’ın Kahvesi )

16.30 – 17.30 – Konser – Onur Hacet / İlker Görgülü ( Orhan’ın kahvesi )

7-8-9 Şubat Datça Badem Çiçeği Festivali Etkinlik Programı” için 2 yorum

  • 22 Ocak 2020 tarihinde, saat 11:18
    Permalink

    Emeğinize sağlık Muzaffer Hocam, inşallah katılmak istiyoruz.

    Onur ÇELEN

    Bursa dan selamlarımızla

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir