oyuncak ve çocuk şenliği

12. Datça Oyuncak ve Çocuk Şenliğinde Her Şey Çocuklar İçindi

oyuncak atölyesi

Reşadiye Sanat Atölyesi’nin oyuncak atölyelerinde çocuklar için oldukça ilginç atölyeler vardı, bazıları benim bile ilgimi çekti, izlemekten kendimi alamadım.

yüz boyama

Yüz boyama atölyesi her zaman olduğu gibi çocukların gözdesi. Düşlere Yelken atölyesi, lavanta kesesi atölyesi, bileklik yapım atölyesi, bez oyuncak atölyesi, gibi atölyeler çocukların ilgi odağı oldu. Bazen büyükleriyle birlikte kendilerini değişik etkinliklerin içinde buldular.

oyuncak şenliği

 

Bir kısmı parktaki oyuncaklarda doyasıya oynadılar. Yerel tohum Atölyesinde tohumlarla ilgili eğitici oyunlar, fide ekimi gibi etkinlikler vardı. Boyama atölyeleri de çocukların ilgisini çekti.

oyuncak şenliği

Kültür Sanat Bilim Grubunun Bez oyuncak atölyesi, Hiremaki resim atölyesi ve mozaik atölyesinde arkadaşlarımız çocukların güzel ve anlamlı bir zaman geçirmesi için çalıştılar.

Büyükler bu günü çocuklarına ayırarak onlarla birlikte etkinliklere katıldılar. Balonlar şişirildi, oyunlar oynandı. Her şey güzeldi, bu anlamlı güne katkıda bulunan, destek olan kişi ve kuruluşlara teşekkürler. Hayatta çocuk sevindirmek kadar güzel bir şey var mı ? Eskilerin sevindirceksen çocuk sevindir lafını hep hatırlarım. Onlar masum, kalplerinden severler, gülerler, bakarlar. Savaşlarda, yokluklarda, zor zamanlarda en acı çeken de onlardır..Çocuklarımızı hep böyle mutlu görmek en büyük dileğimiz..Sağlıklı, mutlu, sevdikleriyle, analı, babalı bir yaşamları olsun.

Sayfalar: 1 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir