Veziroğlu Apart Otel

datça veziroğlu apart otel

Datça Konaklama tesislerine bu sezon katılan Veziroğlu Apart Otel Datça merkezindeki Atatürk Cadddesi üzerinde yer almakta. Hemen yanındaki ara sokaktan mavi bayraklı Kumluk plajına uzaklığı 20 m dir. Hastanealtı ve Taşlık plajına da kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

veziroğlu apart'tan manzara

10 odalı apart otelin 6 odası fotoğrafta görülen manzaralara bakmaktadır. Sağ üstte Kumluk plajı görülmekte, bu plaj çocuklu aileler için de çok uygundur. Otelde 0-6 yaş çocuklar ücretsiz, 7 – 12 yaş % 50 indirimli olarak kalabilmekte.

veziroğlu apart

Veziroğlu Apart Otelde 6 büyük, 4 küçük oda bulunmaktadır. Büyük odaların hepsi deniz manzaralıdır. Çatı katında bulunan iki büyük odanın denize bakan balkonları oldukça geniş. Çatılar ısı geçirmez malzemeyle kaplanmış.  Tüm odalarda klima, televizyon, kablosuz internet, mini buzdolabı, 24 saat sıcak su, çay makinası, saç kurutma makinası, tam donanımlı açık mutfak bulunmaktadır.

Banyolar geniş ve kullanımlı.

datça veziroğlu apart

Büyük odalarda 2 adet çift kişilik yatak var, istenildiğinde ilave yatak konabilmekte. Küçük odalarda cift kişilik bir yatak var, istenirse tek  kişilik bir yatak daha ilave edilebiliniyor..

Pırıl pırıl tertemiz, aydınlık  odalar .

Veziroğlu Apart Otel plaja yakınlığı kadar alışveriş merkezlerine, bankalara, pazara, çocuk bahçesine, çamaşırhaneye ve ihtiyaç duyabileceğiniz birçok yere yakın bir mesafede.

 

Kapı ve dolap gibi yerlerde ahşap malzeme kullanılmış.

 

İletişim: 0 532 614 0231 –  0 252 712 3022 – 8565

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir