Maya Apart Otel

Maya Apart Otel

maya apart otel

Maya Apart sağ üst fotoğrafta görüldüğü gibi Atatürk Caddesinin liman yolu girişinde, Limana ve Kargı koyuna giden yolların köşesinde yer alıyor. Mavi bayraklı Taşlık ve Kumluk Plajları otele çok yakın.

Maya Apart’ı çatı katından başlayarak gezdim, dekoru, rahatlığı, manzarası ile beni şaşırttı diyebilirim. Çatı katı olmasına karşın oldukça yüksek ve serindi. Bütün apart odalarda rahatlık, kullanışlılık, sadelik ön planda tutulmuş. İşletmenin aile bireylerinden öğrencim Mimar Can Kaya burada ustalığını göstermiş.

Maya Apart Otelde 5 adet apart oda bulunuyor, odalar oldukça geniş tutulmuş, 3-5 kişi kalabiliyor. 4 adet 1+1, 1adet 2+1 oda bulunuyor. 1+1 odalarda salon, yatak odası, mutfak, banyo, tuvalet, klima, 24 saat sıcak su bulunuyor. Tüm odalar balkonlu. Salonda bulunan çekyatlar da yatak olarak kullanılabiliniyor. 2+1 odada 4 yatak ve 1 kanape bulunuyor, bu odada 5 kişi kalabiliyor.

 

Odalarda huzur verici, dinlendirici bir atmosfer var.

Apart Oteller Sayfamda Sırasıyla: Ada apart, Yavuz Apart, Emre apart, Mandalina apart, Güneş Apart, Maya apart, Şahinler Apart, Uslu apart yer almaktadır.

Odaların balkon ve pencerelerinden görünen manzara inanılmaz güzel. İletişim: Tel: 0.252.712 48 75 – 0.535.473 48 75 – 0.532.406 04 85
Web:www.mayaapart.com

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir