Gabaklar Bungalow – Pansiyon

mesudiye kızılbük gabaklar tesisi

Gabaklar Bungalow – Pansiyon, Mesudiye Kızılbük koyunda yer alıyor. Hayıtbükü sahilini takip ederek Gabaklar’ın yer aldığı Kızılbük koyuna giden yolda devam edince tepeden eşsiz bir güzellik karşınıza çıkıyor. Gabaklar Bungalow & Pansiyon, denize sıfır konumunda, üç tarafı dağlarla çevrili saklı bir cennet gibi. Gürültüden, sesten uzakta huzur içinde doyasıya bir tatil yapabileceğiniz bir tesis. Oldukça geniş bir alanda, doğal güzelliklerin içinde yer alıyor. Gabaklar’ı sizler için gezdim , doğal güzellikleri bozmadan yapılan bu gibi tesisler Datçamıza yakışıyor.

gabaklar bahçe evleri

Yemyeşil ağaçlarla, çiçeklerle kaplı bir yer, mavi ve yeşilin armonisi, etrafta duyduğunuz kuş sesleri, sizi dinlendiriyor. Gabaklar Turistik tesisinde Bungalow, Pansiyon ve Bahçe Evleri yer alıyor.

gabaklar beach bar

Bahçesinde yer alan barı hemen denizin dibinde, manzara inanılmaz güzel.

kızılbük gabaklar restoran

Her zaman açık olan restoran oldukça temiz, herşey göz önünde. Açık ve kapalı oturma yerleri var. Restoranda değişik lezzetler sunuluyor, yöreye özgü yemekler, zeytinyağlılar, deniz ürünleri, ızgara çeşitleri var. Sabah kahvaltısı yöreden temin edilen köy ürünlerinden oluşuyor, ekmek kendi fırınlarında yapılan Mesudiye ekmeği. Kullanılan sebzelerin büyk bir kısmı Gabaklar bahçelerinden elde ediliyor, aşağıda fotoğraflarını görebilirsiniz.

kızılbük gabaklar bungalow

Gabaklar Turistik tesisinde 12 Bungalow yer almakta, yeşilliklerin içindeki bungalowlar aynı tip, çiçeklerle çevrili balkonları var.

 

Bungalowların tek odaları var, odalarda bir çift kişilik yatakla çekyat kanape bulunuyor. Klima, duş-wc, devamlı sıcak su tesisin bütün odalarında bulunmakta.

kızılbük gabaklar pansiyon

Üst katta 9 suit oda bulunuyor. 1+1 odalarda bir çift kişilik yatak, iki tek kişilik yatak ve bir çekyat bulunuyor. Geniş balkonları var.

Gabaklar turistik tesisinde 8 pansiyon odası bulunmakta. Pansiyonlar 2, 3, 4 kişilik olarak var.

gabaklar tarım arazisi

Gabaklar’ın hemen bitişiğinde geniş bir tarım alanı bulunmakta, yeşil sebzelerin hemen hepsi burada yetiştiriliyor. Aklınıza ne gelirse taze olarak bahçeden koparılıyor. Gezdiğimde domates ve bamyalar olmak üzereydi.

Mesudiye’nin fırın ekmeği meşhurdur, Gabaklar’da kullanılan ekmekler bahçelerindeki bu fırında yapılıyor. Geniş arazide meyva ağaçları, narenciyeler bulunuyor, limon özellikle bolca.

gabaklar bahçe evleri

4 Adet bahçe evi bulunuyor, çok ferah, eski evleri andırıyor. Tek odalı evlerde bir çift kişilik, bir tek kişilik yatakla çekyat bulunuyor.

kızılbük gabaklar otopark

Gabaklar Bungalow & Pansiyon’un oldukça geniş araba parkı bulunuyor, ağaçların gölgesinde arabalarınızı park ediyorsunuz. Bu tesisi çocuklu aileler için de ideal gördüm, çocuklar özgürce koşup oynayabilir. İletişim: 0 252 728 0158 – 0 252 728 0171 www.gabaklar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir