Yilmazlar Ortaokulu Mezuniyet Töreni

11 haziran 2013 tarihinde Yılmazlar Ortaokulunun Mezuniyet törenini izledim. Saat 19.00 da başlayan törende okulun bahçesi veli ve öğrencilerle dolmuştu. Yılmazlar Ortaokulu Ortaokul olarak bu yıl ilk mezunlarını verdi.

yilmazlar-kep-toreni-2

Törenin sunuculuğunu teknoloji ve tasarım öğretmeni Nihal Durmaz yaptı.

yilmazlar-kep-toreni-22

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve tüm Şehitlerimizin anısına saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşımız söylendi. Törenin açış konuşmasını Fen ve Teknoloji öğretmeni Fatma Tembelo yaptı.

yilmazlar-kep-toreni-3

Daha sonra kürsüye gelen okul birincisi Gözde Işık öğrenciler adına konuşmasını yaptı. Sunucu arkadaşımız ; “Öğrencilerimizle iyiyi, doğruyu, dostluğu, hoşgörüyü paylaşırken büyük bir aile olmanın heyacanını yaşadık. Onları yeni yeni dünyalara uğurlarken duyduğumuz heyacanı hepimizin adına dile getirmek üzere” diyerek kürsüye davet ettiği Yılmazlar Ortaokulu Müdürü Aynur Mert Özer’in konuşmasını dinledik. Daha sonra devir teslim törenine geçildi.

yilmazlar-kep-toreni-4

8. Sınıf öğrencileri 7.sınıf öğrencilerine çiçek verdiler. Sembolik devir teslim töreninden sonra öğrencilerin mezuniyet belgeleri kendilerine verildi. Bunun için önce ilk üçe giren öğrenciler sahneye davet edilerek belgelerini aldılar. Fotoğrafta okul birincisi Gözde Işık belgesini Datça Belediye Başkanı Şener Tokcan’dan alırken görülüyor.

yilmazlar-kep-toreni-5

Okul İkincisi Rozerin İlayda Demir’e mezuniyet belgesini Datça Belediyesi Başkan Yardımcısı Sami Bircan Verdi

yilmazlar-kep-toreni-6

Okul İkincisi Baran Özden’in belgesini İlçe milli Eğitim Müdürü Nuray Kabaş verdi.

yilmazlar-kep-toreni-7

Okul Müdürü Aynur Mert Özer İlk üçe giren öğrencilere hediyelerini verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir