Rüzgarla Gelen Hatıralar

Aynı yoldan geriye dönmenin iyi tarafı fotoğraf çekmek açısından, ışık değişiyor, daha önce göremediğiniz bazı şeyleri de görme imkanınız oluyor.

Bugün evden çıkarken böyle güzel bir zaman geçireceğim pek aklıma gelmemişti, arkadaşımla güzel bir yürüyüş oldu. Günler uzadıkça yürüyüş rotalarımız değişecek. Bazen arkadaşlar soruyorlar artık yürümüyor musun diye, çeşitli sebeplerden bir ara verdik ama benim gezilerim hep oldu. Bunları sayfamda paylaşıyorum, videolar yapıyorum.

Palamutbükü limanı’nın göründüğü anlar, manzara çok güzel. Tertemiz bir hava, görüş mesafesi oldukça iyi.

Küçük çay liman sahili yukarılardan çok güzel görünüyor, rüzgar küçük dalgacıkları sürüklüyor açıklara. Artık denizde lacivert bir renk hakim.

Güzelliklerle dolu bir yürüyüş güzergahı, tabii iklim ve zaman da önemli.

Yürüyüşümüzün sonunda Limanın yanındaki sahil de çok güzel görünüyordu, dalgalar hafifçe kumsalı okşar gibiydi. Kışın soğuk günlerini yaşadığımız günlerde güzel bir gün yaşadık, bu satıları yazdığım şu anlarda soğuk bir rüzgar var, sesi odama kadar geliyor. Aralık bu yıl sert geçti, gerçek br kış yaşayacak gibiyiz. Yeni yılın ülkemize huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum, daha güzl paylaşımlarda buluşmak umuduyla.

One thought on “Rüzgarla Gelen Hatıralar

  • 27 Aralık 2016 tarihinde, saat 20:21
    Permalink

    Güzel bir yazı ve çok güzel resimler.Beni aldı götür dü. Teşekkürler

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir