Hurmalıbük – Lindos Koyu Yürüyüşü

lindos-yuruyusu-26

 

lindos-yuruyusu-27

Hurmalıbük tekrar görüş alanımızda.

lindos-yuruyusu-28

Çam ağaçlarında keseli kurtlar var, buradaki ağaçta da kurtlar keseden çıkmış hareket ediyorlardı, arkadaşımı uyardım, çok kaşındırırlar.

lindos-yuruyusu-29

Dağların sırtları oldukça uzakta, bu yamaçları kullanarak gidiyoruz, eşekler geçmiş ama arazi şartlarından dügün bir yol yapamamışlar. Bizim çektiğimiz zorluğu onlar da çekiyordur, fotoğraflarda pek belli olmuyor araziler çok dik, önümüze çıkan vadilere inmek hiç te kolay olmuyor.

lindos-yuruyusu-31

Homurdanarak yürüyorum, zaman zaman sinirlenerek, doğa bizi sınıyor, sabrımızı diyorum arkadaşıma. Arada bir arkadaşıma  buralara geldiğimiz için pişmanmısın diye soruyorum, Ekrem arkadaşım yoo diyor ben böyle doğayı seviyorum diye cevap verince yürümeye devam ediyoruz. Buralardan dönüş te olmaz, ne yapıp edip Lindos’a ulaşacağız.

lindos-yuruyusu-32

Nadir olarak yürüdüğümüz yerlerde çam ağaçlarına rastladık, genelde koylara yakın oluyorlar.

Hurmalıbük – Lindos Koyu Yürüyüşü” için bir yorum

  • 19 Mart 2014 tarihinde, saat 13:38
    Permalink

    Öğretmenim, teşekkürler,teşekkürler……………………..Ellerinize,ayaklarınıza sağlık…….Datça’ya gelince , izin verirseniz sizinle tanışmak isterim.Datça sevgimi anlatamam,3-4 gün kalıp dönüyorum.Sonra çok özlüyorum,bir kaç ay geçince yine Datça yollarına düşüyorum..Geçen ayın 15 gibi mesudiye,yazıköy,sındı köylerini dolaştım biraz.NİSAN 23 gibi tekrar gelme niyetindeyim….
    Selam ve saygılar…..

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir