Eski Datça’da Halk Eğitim Defilesi

 

defile-23

 

defile-24

 

defile-25

 

defile-26

Son olarak kır düğününe uyabilecek bir gelinlik ve nedime si ile www son buldu.

defile-27

Etkinliğe katılan kursiyerler merdivenlerde bir araya geldiler. Burada Datça Halk Eğitimi Merkezi Müdüresi Tülay Demirci Boğatemür kapanış konuşmasını yaparak davetlilere ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

defile-28

Protokol üyeleri etkinliği ilgi ile izlediler, kaymakamımızı temsilen eşi Serap Üncü oradaydı.

defile-29

Birlikte mankenlik yapan anne ve kızı mutluydular, koroyu yöneten Suna Sönmez, Halk eğitimi Merkezi Müdüresi Tülay Demirci Boğatemür ve kursiyerler protokol üyeleri tarafından tebrik edilip birlikte hatıra pozu çektirdiler.

defile-30

Güzel bir görüntü, aylarca süren bir uğraşın sonunda birçok güzel çalışmayı kısa bir zamanda görme fırsatımız oldu. Tülay hanımın konuşmasında belirttiği gibi bu çalışmaların öyküsü ve yaşananlar bir kitaba sığmaz. Kendine ait birşeyler üretmek böyle birşey, çoğu kez sonu mutlu biter. Arkadaşlarımı tekrar tebrik ederken başarılarının devamını dilerim.

2 thoughts on “Eski Datça’da Halk Eğitim Defilesi

 • 29 Mayıs 2013 tarihinde, saat 18:49
  Permalink

  sevgili sinem bir çok konuda el marifeti ve pratik zekaya sahipsin, dikişte bunlardan sadece bir tanesi sen ve arkadaşların ayrıca Tülay hanım çook başarılıydınız emekte olduğu gibi sunuşta mükemmeldi.Seni ve kursiyer arkadaşlarını bir kere daha tebrik ediyorum. Sevgim ve saygımla

  Yanıtla
 • 15 Haziran 2014 tarihinde, saat 00:54
  Permalink

  Tülay hanım her zaman idalist ve başarıya susamış bir kişidir. Vazifelerinde başarılar dilerim.Takdir ve Tebriklerimi sunarım

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir