Datça Plaj Voleybolu Ödül Töreni

plaj-veloybolu-odul-toreni-9

Ödül törenine katılan sporcular toplu halde. Datça Kent Konseyi Başkanı Orhan Keskinsoy konuşmasında bu görüntüler dostluğun, kardeşliğin güzel örnekleri, bu görüntüleri her alanda görmek dileğimiz, sizleri her zaman hep birlikte böyle görmek istiyorum diyerek emeği geçenlere teşekkür etti..

plaj-veloybolu-odul-toreni-1

Muğla Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ayşe İnceoğlu kısa bir konuşma yaptı. Ayşe İnceoğlu Emeği geçen tüm sporculara, Datça Kent Konseyi Çalışma Grubuna, sponsorlara, hakemlere, antrenörlere çok teşekkür  etti. Daha sonra ödül törenine geçildi . Turnuvaya katılan tüm sporculara günün ve turnuvanın hatırası olarak katılım belgeleri verildi. Katılım belgelerini ; Engin Solak, Özden Taşar, Ali İnan, Bayram Ali Baş, İsmail Arabacı, Aysun Darcan, Latife Yapıcı’dan oluşan Datça Kent Konseyi Çalışma Grubu üyesi arkadaşlar verdi.

plaj-veloybolu-odul-toreni-2

Hakem ve antrenörlere katılım belgelerini Turnuva Federasyon gözlemcisi ve Datça Kent Konseyi Çalışma Grubu üyesi Ali İnan verdi. İki gün boyunca hakemlik yapan; Güney Öncü, İsmail Arabacı, Bayram Ali Baş, Ferdi Günay ve antrenörler; Ünsal Çelik, Eşref Mete, Sertan İnce.

plaj-veloybolu-odul-toreni-10

Hakem ve Antrenörler toplu halde.

plaj-veloybolu-odul-toreni-3

Turnuva üçüncüsü Filiz Kın ve Tuhçe Kahraman ikilisiyle turnuva dördüncüsü Ezgi Uşkan – Aleyna Özcan ikilisi ödüllerini Milas Belediyespor Yönetim Kurulu üyesi ve hakem Eşref Mete’den aldılar.

plaj-veloybolu-odul-toreni-13

Üçüncü olan Filiz – Tuğçe ikilisi kupa ve madalyanın yanında maddi ödül de aldı. Dördüncü olan Ezgi- Aleyna ikilisi madalya aldı. Ayrıca sporculara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü birer tişört ve şapka hediye etti.

plaj-veloybolu-odul-toreni-4

Turnuvanın kızlar ikincisi Muğla Belediyespor’dan Buse Karakuş – Şebnem Ulutürk ikilisi ve Erkekler ikincisi Ferit Kaya ve Taylan Onur Demirci ikilisi ödüllerini Gençlik ve Spor İl Şube Müdürü Ayşe İnceoğlu’nun elinden aldı.

One thought on “Datça Plaj Voleybolu Ödül Töreni

  • 31 Mayıs 2014 tarihinde, saat 14:27
    Permalink

    veleybol değil de voleybol yazsaydınız iyiydi. Doğrusu o çünkü.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir