datça cafeler

Datça Cafeler

cafe demhane

Cafe Demhane

Cafe Demhane  Cafe İnn’i biraz geçtikten sonra kumluk yolu üzerinde. Kumluk yolu üzerindeki cafelerin sahilde şezlong ve şemşiyeleri de oluyor.

eski datça nil cafe

Nil Cafe

Eski Datça Nil Cafe kendine özgü damak tatlarıyla müşterilerinin kalbini fethediyor. Her gelişimde buradan bir fotoğraf çekerim, Nil Cafenin masaları, örtülerin desenleri bu sokağa ayrı bir hava verirler. Tertemiz bir mekan, Özlem Çetintaş Tansal’ın ince zevkini cafenin her yerinde görürsünüz. Zeytinyağlılar, değişik soslarla yapılmış et yemekleri, tatlılar burada.

 

eski datça pansiyon

Eski Datça Cafe

Eski Datça’da Can Yücel sokağı içinde yer almakta, diğer taraftan Muhtarlık binasının yanından da girişi var. İşletmecisinin yaratıcı ellenden çıkma bahçesinde sakin, huzurlu bir ortam sunuyor, havuz bulunuyor.

karia kahvesi

Karia Kahvesi

Cumhuriyet Meydanındaki yerinde  geçen yıl hizmete açılan işletmelerden. Yazın sıcak günlerinde serin bir şekilde oturabileceğiniz, biraz ilerisindeki kumluk plajından denize girebileceğiniz bir konumda yer alıyor. Badem Kahvesi, tostu, dondurması ve kendine özgü ürünleri ile hizmetinizde.

bers-inn-hotel-2

Ber’s İnn Cafe

Eski Datça’nın hemen girişinde sol tarafta yer alıyor, meydan kahvesine gelmeden hemen önce. Havuz manzaralı, dinlendirici bir atmosfere sahip  Cafe’de bar hizmeti bulunmakta. Kuzey esintilerinin serinlettiği gecelerinde müzik dinletileri yapılmakta.

karaköy carmen cafe - restoran

Karaköy Carmen Cafe

Carmen Cafe, Karaköy limanına giden yolun üzerinde, limana gelmeden hemen önce. Köy kahvaltısı, ev yemekleri ve alternatif yiyecekler, sıcak – soğuk içecekler sunuluyor.

karaköy sinem cafe- restoran

Sinem Restaurant

Cafe Karaköy Balıkçı barınağının hemen karşısında, deniz kenarında yer alıyor. Kahvaltı, deniz ürünleri, ızgaralar, tost, sıcak – soğuk içecekler menüsünde yer alıyor. Karaköy’ün kuzey rüzgarlarıyla serin, sakin bir ortam sunuyor. Telefon: 0 252 727 1274 – 0 506 827 4350

 

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir