Çatı Koyu’nda Foto – Safari

cati-koyu-38

Teknelerin ve ağaçların suya düşen görüntüleri çok hoştu.

 

cati-koyu-6

Burada denize akan tatlı sular da var.

cati-koyu-7

Arkadaşımla karşı tepelere yürüyerek oralardan manzaralar çekmek istedik.

cati-koyu-8

Biz giderken bir balıkçı teknesi koya yanaştı. Koyun her tarafında tekneler vardı, genellikle buradaki balıkçılar Hisarönü taraflarından kişiler.

 

cati-koyu-9

Çakal koyuna giden Karia Yolu buradan geçiyor, arkadaşlarımla geçen yıl buradan yürümüştük. Başka gruplar da bu parkuru kullanıyorlar, çok güzel koylardan geçiliyor.  Bu yürüyüşlerde buralarda fazla oyalanacak zaman olmuyor, fotoğraf çekip gidiyorsunuz. Foto-Safarilerde bir bölgeyi inceleme fırsatı buluyoruz, yürüyüş parkurlarından uzak yerlere gidiyoruz.

datça çatı koyu

Cennet gibi yerler, çoğu zaman şanslı insanlar olduğumuzu tekrarlıyoruz bu yerlerde gezerken. Huzur sessiz bir müzikle içimize yayılıyor. Konuşmuyoruz, arada bir deklanşör sesleri duyuluyor.

cati-koyu-11

Ülkemizin en güzel yerleri, yaban eşekleri buralarda çok, izlerini sık sık gördük. Onların kullandığı yolları kullanarak kıyı boyunca yürüdük. Koyun girişinde dar bir boğaz var.

2 thoughts on “Çatı Koyu’nda Foto – Safari

 • 10 Ocak 2014 tarihinde, saat 04:03
  Permalink

  Merhaba Muzaffer Bey
  Ateşe çok üzüldüm inşallah ciddi değildir. Kumları üzerine uzanması beni huzursuz etti. Yazarsanız sevinirim. Bende 18 sene sonra sadık dostumu kaybettim. Unutulmuyorlar.

  Yanıtla
  • 25 Ocak 2014 tarihinde, saat 23:50
   Permalink

   Merhabalar Hülya hanım son aldığım haberde iyiydi.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir