19 Mayıs Futbol Turnuvası Finali

19-mayis-futbol-14

Volkan Karacaoğlu, Okan Özgül Gül, Hasan Kuzu, Mehmet Avcı, Armağan Akkuş, Mehmet Albaş, Can Özkan, Mert Eser, Sinan Akkın, Erhan Çoban, Şerafettin Döşeme, Mert Çıralı, Ahmet Sönmez, Mustafa Balcı, Süleyman Adem Tömen, Sami Akkın, Alper Balcı, Serkan Çınar.

Kaptan:Armağan Akkuş, Yönetici:İsa Akkın, Teknik Sorumlu: Çağlar Kale

19-mayis-futbol-15

Bir ara futbolcular tribünlere birşeyler attılar, şeker  sanırım.

19-mayis-futbol-16

İki takım oyuncuları sahada yerlerini aldılar, hakem Önder Mandaş.

19-mayis-futbol-17

Datça Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk Futbol Turnuvasına 11 takım katılmış olup bu takımlarla yaklaşık 250 sporcu turnuvada mücadele etti. Bu takımlardan üçü 1.turda elendi ve 8 takım ile 2. tur maçları yapıldı. Bu maçlar sonunda Palamutbükü spor, Kızlan Spor, Reşadiye Spor , Hızırşah spor yarı finale kalmışlardır. Yarı final maçları sonunda Palamutbükü Spor ile Kızlan Spor 3. lük 4.lük maçı oynamaya, Reşadiye Spor ile Hızırşah Spor takımları final oynama hakkını kazandı. Bu maçtan önce oynanan maçta Kızlan Spor Palamutbükü spor’u yendi ve böylece  Kızlan Spor turnuva üçüncüsü, Palamutbükü Spor dördüncüsü oldular.

19-mayis-futbol-18

Takımlar maçtan önce selamlaşıyorlar.

19-mayis-futbol-19

Hakemler ve takım kaptanları birlikte poz verirken. İki takım kaptanı da öğrencim, onlarla bu wwwlerde karşılaşmak çok güzel bir duygu.

19-mayis-futbol-20

Tam maç başlamıştı ki sahaya atlan kağıtlar oyunu durdurdu, işte işin bu kısmını anlayamadım, kendi oyuncularının motivasyonunu bozdular.

19-mayis-futbol-2

İlk kez futbol maçında fotoğraf çekiyorum, güneşin durumu, ve tecrübesizlikten istediğim gibi fotoğraf çekememişim. denk takımların mücadelesinde ilk yarı Hızırşah takımı biraz daha ataktı, bunda sert esen kuzey rüzgarının rolü vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir